Обчисліть кількість речовини CH4 об'ємом 11,2 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Вова.

Ответ:

Объяснение:

n(CH4) = V(CH4) / Vm = 11,2 л / 22,4 л/моль = 0,5 моль