0,350 г металу витіснили з кислоти 209 мл водню при 20 градусах і тиску 104,3кПа . Знайти

еквівалентну масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Каранкевич Дарья.

ур-ние Менделеева-клапейрона:

pV=(m/M)RT

p=104.3*10^3 па

T=273+20=293 К

V=209 мл=0.000209 м^3

m=0.350 г

R=8.314 Дж/моль*К

подставляем:

104.3*10^3 па*0.000209 м^3=(0.350г/М)*8.314 Дж/моль*к*273К

М=39 г/моль