Нужно записать только Дано и найти. 11,9 г металу витісняє з кислоти 2,24 л водню (н.у.).

Розрахуйте еквівалентну та атомну масу металу, якщо його валентність у продукті реакції дорівнює 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Селивёрстова Дарья.

Ответ:

59,5 г/моль, 119 г/моль, олово Sn.

Объяснение:

Дано: m(Ме) = 11,9 г, V(H₂) = 2,24 л, fэкв(Ме) = ½

Найти: Mэкв(Ме) = ?, М(Ме) = ?

Решение: nэкв(H₂) = 2,24 л / 11,2 л/моль = 0,2 моль = nэкв(Me)

Мэкв(Ме) = 11,9 г / 0,2 моль = 59,5 г/моль

М(Ме) = 2 · 59,5 г/моль = 119 г/моль (олово Sn).