Масова частка Гідрогену у складі вуглеводню становить 15,625 %. Відносна густина парів речовини за

гелієм становить 32. Визначте вуглеводень.

Ответы на вопрос

Отвечает Маевский Дима.

Відповідь:

Пояснення:

Mr (CxHy) = D * Mr(He) = 32 * 4г/моль = 128г/моль

W(C) = 100 - 15,625 = 84,375

n(H) = 0, 15625 * 128 = 20

n(C) = 0,84375 * 128 / 12 = 9

Це нонан, формула сполуки С9Р20