Обчисліть який об'єм (н.у) займе озон кількості речовини 0,25 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Объяснение:

Дано

n(O3)=0,25 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(O3)

V(O3)=Vm*n=22,4*0,25=5,6 л