Обчисліть масову частку Натрію в натрій оксидi Na20 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Na2O) = 23*2 + 16 =62

W(Na) = Ar(Na) * n / Mr(Na2O)  *100% = 23*2 / 62  *100% =74%