Визначити відносну молекулярну масу CuSO4; визначити масову частку Cu​


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Відносна молекулярна маса =160

Масова частка купрума=Mr(CuSO4)=Ar(Cu)+Ar(S)+4Ar(O)=64+32+4*16=160

W(Cu)=(64:160)*100%=40%

Объяснение: