1. Допишіть рівняння реакцій, розставте коефіцієнти: LiOH + SO3 = Pb(OH)2 t→ Ba(OH)2 + H3PO4 =

KOH + P2O5 = NaOH + AlCl3 = Ba(OH)2 + CuSO4 = Al(OH)3 t→ LiOH + ZnCl2 = Ca(OH)2 + CO2 = Ca(OH)2 + HNO3 = LiOH + H2SiO3 = NaOH + H2S =

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Александра.

Ответ:

Объяснение:

2LiOH + SO3 = Li2SO4 + H2O

Pb(OH)2 = PbO + H2O

3Ba(OH)2 + 2H3PO4 = Ba3(PO4)2 + 6H2O

6KOH + P2O5 = 2K3PO4  + 3H2O

3NaOH + AlCl3 = Al(OH)3 + NaCl

Ba(OH)2 + CuSO4 = BaSO4 + Cu(OH)2

2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

2LiOH + ZnCl2 = Zn(OH)2 + 2LiCl

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

Ca(OH)2 + H2SiO3 = CaSiO3 + 2H2O

2NaOH + H2S = Na2S + 2H2O