Визначте масову частку калій гідроксиду у розчині, який виготовили змішуванням води масою 400 г та

розчину ка лій гідроксиду масою 200 г із масовою часткою речовини 30 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волконская Соня.

Ответ:

Масса КОН в исходном растворе:

m(KOH) = m(р-ра)₁ * ω₁ = 200 * 0,3 = 60 г

Масса нового раствора:

m(р-ра)₂ = m(р-ра)₁ + m(H2O) = 200 + 400 = 600 г

Массовая доля КОН в новом растворе:

ω₂ = m(KOH)/m(р-ра)₂ = 60/600 = 0,1 или 10%

Ответ: 10%

Объяснение: