Сколько атомов и молекул містить кисень(O2) кількістю речовини 4 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Самокишин Дима.

Відповідь:

N(молекул)=4*6,02*10²³=24,08*10²³моль⁻¹

N(атомів)=4*2*6,02*10²³=46,15*10²³моль⁻¹

Пояснення: