Обчисліть молярну масу такої сполуки:Na2SIO3


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Настя.

Ответ:

Объяснение:

M(Na₂SiO₃)=23x2 +28+16x3=46+28+48=122г./моль