Обчислити масу калію, який взаємодіє з амінооцтовою кислотою з утворенням водню об‘ємом 10л.


Ответы на вопрос

Отвечает Бердигали Абылайхан.

Ответ:

Объяснение:

х г                                                                             10 л

2K + 2NH2-CH2-COOH = 2NH2 - CH2 -COOK + H2

2*39 г/моль                                                             22,4 л/моль

m(K) = 10*2*39/22,4 = 35 г