Складіть молекулярні повні рівняння взаємодії якщо скорочені йонні реакції а) катіон кальцію

взаємодіє з аніоном карбонату з утворенням кальцій карбонату б) катіон алюмінію взаємодіє з трьома гідроксид аніонами з утворенням алюмінію гідроксиду в) два катіони гідрогену взаємодіє з аніоном силікату з утворенням силікатної кислоти ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Ответ:

Объяснение:

CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3↓ + 2NaCl

Ca(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + CO3(2-) = CaCO3↓ + 2Na(+) + 2Cl(-)

Ca(2+) + CO3(2-) = CaCO3↓

AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3↓ + 3NaCl

Al(3+) + 3Cl(-) + 3Na(+) + 3OH(-) = Al(OH)3↓ + 3Na(+) + 3Cl(-)

Al(3+) + 3OH(-) = Al(OH)3↓

2HCl + Na2SiO3 = 2NaCl + H2SiO3↓

2H(+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + SiO3(2-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + H2SiO3↓

2H(+) + SiO2(2-) = H2SiO3↓