13. Обчисліть масу (г) води, яка утвориться внаслідок вибуху газової суміші, що складається з водню

об’ємом 0,56 л (н. у.) і кисню такого самого об’єму (н. у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Джаббаров Равиль.

Ответ:

Объяснение:

0,025 моль       0,025 моль              х моль

2H2      +            O2      =                   2H2O

2 моль                 1 моль                     2 моль

n(H2) = 0,56/22,4 = 0,025 моль - недостаток

n(O2) = 0,56/22,4 = 0,025 моль

0,025/2 < 0,025/1

n(H2)     <   n(O2)

По пропорции

n(H2O) = 0,025 моль

m(H2O) = 0,025*18 = 0,45 г