У 115г води додали 45 лугу. Знайди масову частку лугу в розчині. Який розчин було одержано.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилович Татьяна.

Дано:

m(H₂O)= 115 г

m(NaOH)= 45 г

Найти:

ω(NaOH)

Решение:

m(р-ра)= 115+45= 160 г

ω(NaOH)= 45:160= 0,28125= 28,125%

Ответ: ω(NaOH)= 28,125%