обчисліть об єм хлору який утворився при взаємодії 1.2 моль фтору з натрій хлоридом. Помогите

пожалуйста, буду очень благодарна))

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Владочка.
2NaCl+F2=2NaF+Cl2
Пропорция из уравнения:
1,2/1 = х/1
х=1,2; n(Cl)=1,2 моль
n=V/Vm
V=n×Vm
Vm=22,4дм^3
V=1,2×22,4=26,88дм^3
Ответ:26,88л