Пожалуйста помогите !!! Срочно надо!!! Перли – природні мінерали, що утворюються у тілі молюска,

до складу хімічної формули входять: 1 атом Кальцію, 1 атом Карбону та 3 атоми Оксисену . Запишіть формулу сполуки і обчисліть масову частку Карбону у ній.

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Евгения.

Ответ:

W(C)=12%

Объяснение:

CaCO3

W(C)=M(C)/M(CaCO3)*100%

M(CaCO3)= 100г/моль

W(C)=12/100*100%=12%