перли природні мінерали що утворюється у тілі молюска до складу хімічні формули входять, один атом

кальцію, один атом карбону ,та три атоми оксигену. Запишіть формулу сполуки і обчисліть масову частку карбону у ній​

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Відповідь:

W(C)=12%

Пояснення:

CaCO3

W(C)=M(C)/M(CaCO3)*100%

M(CaCO3)= 100г/моль

W(C)=12/100*100%=12%