Знайди масову частку (%) атомів у цинк гідриді ZnH2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Ольга.

Відповідь:

Mr(ZnH2)=65+2=67

w(Zn)=65*100/67=97,01%

w(H2)=2*100/67=2,99%

Пояснення: