Здійснити перетворення за схемою перетворень. Купрум(ІІ) оксид → купрум(ІІ) сульфат → купрум(ІІ)

гідроксид → купрум(ІІ) хлорид. Напишіть рівняння хімічних реакцій, за допомогою яких можна здійснити відповідні перетворення. Укажіть умови й ознаки їх перебігу, назви речовин, типи реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Белояр.
CuO-CuSO4–Cu(OH)2-CuCl2

1) CuO+H2SO4= CuSO4+ H2O
Продукты реакции: сульфат меди
Тип реакции: обмена

2)CuSO4+2NaOH= Cu(OH)2+Na2SO4
Продукты реакции: гидроксид меди
Тип реакции: обмена

3)Cu(OH)2+2HCl= CuCl2+H2O
Продукты реакции: хлорид меди
Тип реакции: обмена
Отвечает Kozaev Badr.

Ответ: Смотри фото

Объяснение: