ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО Я ТУПОЙ НУЖНА ПОМОЩ ! 1. Укажіть рядок, що містить лише

формули гідроксидів:а) Al(OH)3, K2CO3, КОН;б) ZnO, LiOH, RbOH;в) BaH2, Fe(OH)3, Cu(OH)2;г) Ba (OH)2, CuOH, CsOH.2. Укажіть валентність кислотного залишку в кальцієвій солі Ca SO4а) I;б) III;в) II;г) IV.3. Укажіть основу, яка взаємодіє як з кислотами, так і з лугами:а) калій гідроксид;б) алюміній гідроксид;в) літій гідроксид;г) натрій гідроксид.4. Укажіть формулу оксиду, який не реагує із сульфатною кислотою:а) ВаО;б) СuО;в) ВеО;г) СО2.Завдання 5-6 передбачають встановлення відповідності. Кожна правильна відповідь — 0,5 бала.5. Установіть відповідність між назвами груп оксидів і формулами сполук, що належать до цих груп.1) Основний оксид а) SO32) Кислотний оксид б) H2O3) Амфотерний оксид в) СО4) Несолетворний оксид г) МgО6. Установіть відповідність між назвами реагентів та формулами продуктів реакції.Назви реагентів Формули продуктів1) Цинк хлорид і натрій гідроксид а) Fe (OH)2+ NaCl2) Ферум(ІІ) хлорид і натрій гідроксид б) Fe (OH)3+ NaCl3) Ферум(ІІІ) хлорид і натрій гідроксид в) Al (OH)3 + NaCl4) Алюміній хлорид і натрій гідроксид г) Zn (OH )2 + NaClЗавдання 7-8 передбачають написання відповіді на поставлені питання.7. Обчисліть та вкажіть масу алюміній гідроксиду, що прореагує з розчином, який містить 2 моль натрій гідроксиду. (3 бали)8. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити ланцюжок перетворень:калій сульфіт ---- - барій сульфіт -------- сульфур (IV) оксид ------- сульфітна кислота. (З бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Спивак Яна.

Ответ:

1-Г

2-В

3-Б

4-Б (лише розбавлена сульфатна кислота)

5. 1Г, 2А, 3 немає відповіді, 4В

6. 1Г, 2А, 3Б, 4В

7. Al(OH)3+NaOH → Na[Al(OH)4 ]

За умовою n(NaOH)=2моль. Виходячи з рівняння реакії : n(Al(OH)3)=2моль.

Знайдемо масу (Al(OH)3):

m(Al(OH)3)= n*M= 2*(27+16*3+1*3)=2*78=156 г

8. K2SO3 + Ba(OH)2 → BaSO3(осад)+ 2КОН

BaSO3 → SO2 + BaO

H2O + SO2 → H2SO3

Объяснение: