Обчисліть і укажіть масу (г) металу , що утворився унаслідок взаємодії цинку та масою 130 граммів

із розчином купрум (||) сульфату​

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Егор.

Ответ:

128 г

Объяснение:

Zn+CuSO4=ZnSO4+Cu                

n(Zn)=m/M=130/65=2 моль

n(Cu)=n(Zn)=2 моль

m(Cu)=n*M=2*64=128 г