Обчисліть масу води, що утворився внаслідок спалювання водню масою 24,6 г у кисні масою 32 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Шатохина Арина.

Дано:

m(H2)=24.6г

m(O2)=32г

Найти:

m(H2O)?

Решение:

2H2 + O2 ⇒ 2H2O

n(H2O)=(2×1)/1=2 моль

n(H2O)=m(H2O)/M(H2O) => m(H2O)=n(H2O)M(H2O)=2×18=36г

Ответ: m(H2O)=36г