Обчисліть масу карбонатної кислоти кількістю речовини 0,25 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2CO3) = 0,25 моль

M(H2CO3) = 62 г/моль

Найти

m(H2CO3)

m(H2CO3) = n * M = 0,25 * 62 = 15,5 г