Пропен об'ємом 30 л повністю згорів у кисні.Обчисліть об'єм кисню,що витратився,та об'єм карбона

(IV) оксиду,що утворився при цьому (н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Galiullina Radalina.

Ответ:

Объяснение:

   30 л                      Х л                      Х л

 2C3H6     +           9O2    =              6CO2     +     6H2O

n=2 моль                 n=9 моль             n=6 моль

Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль  Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л               V =201,6 л              V = 134,4 л

30 л  С3Н6   -   Х л  О2

44,8 л С3Н6  -  201,6 л  О2

V(O2) = 30 * 201,6 / 44,8 = 135 л

30 л  С3Н6   -   Х л   СО2

44,8 л С3Н8  -  134,4 л  СО2

V(CO2) = 30 * 134,4 / 44,8 = 90 л