задача Пропен об'ємом 30 л повністю згорів у кисні.Обчисліть об'єм кисню,що витратився,та об'єм

карбона (IV) оксиду,що утворився при цьому (н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Шибина Анжелика.

Відповідь:

2С3Н6+9О2=6СО2+6Н2О

V(С3H6):V(O2):V(CO2)=2:9:6

V(O2)=30*9/2=135л

V(CO2)=30*6/2=90л

Пояснення: