Пропен об'ємом 30 л повністю згорів у кисні. Обчисліть об'єм кисню, що витратився, та об'єм карбону

(4) оксиду, що утворився при цьому (н.у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:

30 л                      Х л                      Х л

2C3H6     +          9O2    =              6CO2     +     6H2O

n=2 моль                 n=9 моль             n=6 моль

Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль  Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л               V =201,6 л              V = 134,4 л

30 л  С3Н6 - Х л  О2

44,8 л С3Н6 - 201,6 л  О2

V(O2) = 30 * 201,6 / 44,8 = 135 л

30 л  С3Н6  -  Х л   СО2

44,8 л С3Н8 - 134,4 л  СО2

V(CO2) = 30 * 134,4 / 44,8 = 90 л