Терміново.. етан об'ємом 108 л повністю згорів у кисні. обчисліть об'єм кисню що витратився і

вуглекислого газу що утворився​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

2С₂Н₆ + 7О₂ ₋₋ 4СО₂ + 6Н₂О

108л      -     Хл

2×22,4л      7×22,4л        Х = 108 × 7 / 2 = 378 л (О₂)

108л       -      Ул

2×22,4л  -    4×22,4л       У = 108 × 4 / 2 = 216 л (СО₂)