Запропонуйте схему перетворень з допомогою яких можна з етанолу одержати амінооцтову кислоту.

Напишіть рівняння хімічних реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Пивоваров Артём.

С2Н5-ОН=СН3-СОН+Н2 (реакция дегидрирования, т.е. отщепление водорода. реакція дегідрування, тобто. відщеплення водню.)

2СН3-СОН+2О2=2СН3-СООН

СН3-СООН+NН3=NН2-СН2-СООН+Н2