Потрібна допомога з задачею!!! У розчині кухонної солі, масою 400г, міститься 70г солі.Обчисліть

масу води яка входить до цього розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Наташа.

Відповідь:

400-70=330г води

Пояснення:

Отвечает Куганский Алишер.

Дано:

m р-ну(солі) = 400 г

m(солі) = 70 г

Знайти:

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 400 - 70 = 330 г.

Відповідь: Маса води становить 330 г.