Який об'єм CO2 виділяється при бродінні глюкози масою 90г?


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.
C6H12O6-->2C2H5OH+2CO2↑ (кат. ферменты)

n(C6H12O6)=m/M=90г/180г/моль=0,5 моль => n(CO2)=2n(C6H12O6)=1 моль

V(CO2)=n*Vm=1моль*22,4л/моль=22,4 л