Речовина А масою 8,1 г при нагріван- нi розклалася на речовину Б масою5 г, речовину В масою 2,2 г

і воду.Обчисліть масу води.ДАМ 100 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашарина Ирина.

Ответ:

Маса води дорівнює масі речовини А мінус сумарні маси речовин Б і В:

м(води) = м(А) - (м(Б) + м(В)) = 8,1 г - (5 г + 2,2 г) = 0,9 г. Відповідь: маса води дорівнює 0,9 г.