є речовини вода натрій хлоридна кислота купрум ІІ оксид .використовуючи дані речовини та продукти

їх взаємодїї добути максимальну кількість простихьта складних речовин

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Алёнушка.
Na + HCl = NaCl + H2
Na + H2O = NaOH + H2
CuO + HCl = CuCl2 + H2
CuO + H2O = Cu(OH)2
CuO + Na = Na2O + Cu