Де більше молекул?в 10 г водню чи 44.8 л кисню і чому?


Ответы на вопрос

Отвечает Макар Максим.
Находимо кількість моль водню і кисню? n(H2)=10/2=5
n(O2)=44.8/22.4=2
відповідно в 10г (Н2) більше молекул