НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧАТ GPT Дано 0,75 моль молекулярного хлору (Сl2), розрахуйте об'єм, що займе

задана кількість речовини хлору (н.у) ПОТРІБНО ДАНО ТА РОЗВ'ЯЗАННЯ

Ответы на вопрос

Отвечает Golub Julia.

Дано:

n(Cl2) = 0,75 моль

Знайти:

V(Cl2) - ?

Розв'язання:

1) V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 0,75 * 22,4 = 16,8 л.

Відповідь: Об'єм Cl2 становить 16,8 л.