Закінчити рівняння реакцій: 1) HNO3 + Ba(OH)2 = 2) CaCO3 + HCI =


Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Ответ:

1) HNO3 + Ba(OH)2 = Ba(NO3)2 + 2H2O

2) CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + CO2 + H2O