Виведіть формулу алкену відносна густина за повітрям якого = 3,86​


Ответы на вопрос

Отвечает Лестев Дмитрий.

Відповідь:

M(CnH2n)=3,86*29=112

Cn+H2n=112

12n+2n=112

14n=112

n=112/14=8

n=8

C8H16

Пояснення: