За схемою перетворень складіть рівняння реакцій. а) ферум → ферум(ІІ) хлорид → ферум(ІІІ) хлорид

→ ферум(ІІІ) гідроксид → ферум(ІІІ) сульфат → барій сульфат

Ответы на вопрос

Отвечает Забелич Полина.

Ответ:

Объяснение:

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

2FeCl2 + Cl2 = 2FeCl3

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Fe2(SO4)3 + 3BaCl2 = 3BaSO4 + 2FeCl3