Повітряні кульки здіймаються догори, якщо газ, яким заповнені кульки, має меншу густину за повітря.

Обчисліть молярну масу (г/моль) газу, яким заповнена кулька, якщо вона здіймається у повітрі, а його відносна густина за повітрям становить 4/29 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломієць Діма.

Відповідь:

D(пов)=4/29

M(пов)=29г/моль

M(газу)=M(пов)*D=4/29*29=4г/моль

He- гелій

Пояснення: