Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння: а) FeCl2 + NaOH → б) Ca(NO3)2 + K2CO3 → в) MgCO3 +

HCl → г) Cu + AgNO3 →

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Елизавета.

Ответ:

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl

Ca(NO3)2 + K2CO3 = CaCO3 + 2KNO3

MgCO3 + 2HCl = MgCl2 + CO2 + H2O

Cu + 2AgNO3 = Cu(NO3)2 + 2Ag

Объяснение: