Сірку масою 8г спалили. Обчисліть об'єм (н.у) утвореного газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Азёка.

Ответ:

0.04

Объяснение:

Формулы:

M=Mr

v = m/M

V = v * Vm

Vm = v/V

Розв'язання

Мr = 32

v =8/32 = 0,25 моль

V = 0,25*22,4 = 5,6 л/моль

Vm = 0,25/5,6 =0,04