Який об’єм кисню (н.у.) витратився на спалювання вуглецю масою 0,24кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Сурган Карина.

Ответ:

C+O2=CO2

Объяснение:

m(C)=240 г

M(C)=12г

V(O2)= X л

Vm =22,4 л

Х=240*22.4/12=448л