Визначити масові частки у сполуці NH3срочно!!​

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Чуйко Глеб.

Объяснение:

Mr(NH3)= 14+3*1=17

w(N) = 14/17=0.82 або 82%

w(H3)= 3/17=0.18 або 18%

1 0