Яка кількість речовини міститься у воді масою 50г? ПЖ 50 БАЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Кількість речовини в воді масою 50 г можна обчислити, використовуючи відомий масовий відсоток води в природній воді, який становить близько 99%. Тобто 99% води є вода, а решта 1% - інші речовини.

Кількість води в воді масою 50 г:

Маса води = 99% від 50 г = (99/100) * 50 г = 49,5 г

Таким чином, у воді масою 50 г міститься приблизно 49,5 г води.

Отвечает Зозуля Нина.

Дано:

m(H2O) = 50 г

Знайти:

n(H2O) - ?

Розв'язання:

1) M(H2O) = 18 г/моль;

2) n(H2O) = m / M = 50 / 18 = 2,78 моль.

Відповідь: Кількість речовини H2O становить 2,78 моль.