Дано: W(c)=85,7% W(H)=14,3% D(за H2)=21


Ответы на вопрос

Отвечает Трошкин Артём.

Ответ:

1. Маса водню (H2) у речовині становить близько 0,03003 г/моль.

2 Масу вуглецю (C) не можна визначити без величини D для вуглецю.

Объяснение:

Для знаходження маси водню (H2) у речовині, ми можемо використовувати відсотковий склад і величину D (кількість речовини в грамах за 1 моль речовини). Для цього використовуємо наступну формулу:

Маса = (W * D) / 100

де W - відсотковий склад, D - кількість речовини в грамах за 1 моль.

Для водню (H2):

W(H2) = 14,3% (0,143 в десятковому вигляді)

D(H2) = 21 г/моль

Маса водню (H2) = (0,143 * 21) / 100 = 0,03003 г/моль

Для вуглецю (C):

W(C) = 85,7% (0,857 в десятковому вигляді)

D(C) = ?

Для вуглецю ми не маємо значення D, тому не можемо обчислити масу вуглецю.

Отже, маса водню (H2) у речовині становить близько 0,03003 г/моль. Масу вуглецю (C) не можна визначити без величини D для вуглецю.