з водою реагувало 5,6г кальцію оксиду обчисліть масу Co2 і отримати кальцій карбонату (пліз

помогите )

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
CaO+H2O=Ca(OH)2
m(CaO)=5,6 г
m(H2O)=5,6/56=x/18; x=1,8 л
m(Ca(OH)2)=5,6/56=x/74; x=7,4 г