Яку масу ферум (|||) оксиду можна добути в результаті повного розкладу 0,5 моль ферум(|||)

гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.

Дано

n(Fe(OH)3) = 0.5 моль

Решение

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

n(Fe2O3) = 0.5n(Fe(OH)3) = 0.5 * 0.5 = 0.25 моль

m(Fe2O3) = n(Fe2O3)M(Fe2O3) = 0.25 * (2 * 56 + 3 * 16) = 0.25 * 160 = 40 г

Ответ: 40 г