оксид невідомого металічного елемента з постійною валентністю 2 прореагував з водою утворився луг з

відносною молекулярною масою 171 назвіть металічний елемент та вкажіть його порядковий номер обчисліть відносну молекулярну масу оксиду металічного елемента та масову частку оксигену в цьому оксиді​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Валера.

Ответ:

Объяснение: так как элемент двухвалентный его щелочь имеет вид Х(ОН)2  ОН дважды имеет молекулярную массу (16+1)*2 = 34 наш гидрооксид имеет массу 171.

171-34=137

это мол. масса искомого элемента - это барий порядковый номер 56

оксид бария имеет формулу ВаО мол. масса 137+16=153