3. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснитиперетворення речовин:Mg – MgO -

Mg(OH)2 – Mg3(PO4)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Сергей.

2Mg+O2=2MgO

MgO+H2O=Mg(OH)2

3Mg(OH)2+2H3PO4=Mg3(PO4)2+6H2O