Визначте молекулярну формулу насиченої карбонової кислоти відносна молекулярна маса якої 74​


Ответы на вопрос

Отвечает Казиханова Ольга.

M(CnH2n+1COOH) = 74 г/моль

12n + 2n + 2 + 12 + 32 = 74

14n = 28

n = 28/14 = 2.

C2H5COOH — пропанова кислота.